Knights Of Blood

Forum poświęcone grze Lineage 2


#1 2013-06-05 13:26:04

Renfrii

Administrator

Zarejestrowany: 2013-05-29
Posty: 13
Punktów :   

Coś o sobie

Cześć jestem Ren (Marta) gram w l2 już 6 lat, hm jestem z Lubina. Interesuje się apokalipsą zombie, i z niecierpliwością jej wyczekuje, jeśli chcecie zostać uratowanie bądźcie w pobliżu mnie

Offline

 

#2 2013-06-05 17:27:54

Eve

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-06-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Witam jestem Eve (Patryk) pochodze z Wolina chodz mieszkam w Goleniowie Lubie Drzewka , majonez , ruskie techno Nie no techno  nie lubie , hmm albo lubie ale nie ruskie , a jak już mówie o  ruskich  to lubie ruska musztarde albo to serbska była pewności nie mam  . Ostatnio zasmakowałem w makaronie Wszedzie widze podteksty . Szczególnie  w wypowiedziach Ren , już ja wiem co ty chcesz robić z tymi zombie .  Kocham Metal chociaż nie da sie go zjeść ;( i Rock lubie Jestem pokojowo nastawiona istotą ale jak mnie wkurwisz to ci je....ne  ;D  Wiek mój jest tajemniczy i znaja go tylko 3 osoby w klanie wiec aby sie go dowiedzieć pytajcie ich:P dla utrudnienia nie powiem wam kto o nim wie

Offline

 

#3 2013-06-12 08:11:26

 Avelan

Administrator

8978240
Call me!
Skąd: Racibórz
Zarejestrowany: 2013-05-29
Posty: 20
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Yo, mam na imię Jakub, mam 20lat, skończyłem technikum, często i gęsto uprawiam jakiś sport, czy to bieganie czy jazda rowerem obojętnie. Trenuję piłkę nożną od 15 prawie lat, aktualnie gram w amatorskiej lidze, B klasa ligi śląskiej podokręgu raciborskiego. W l2 gram od paru lat, dodatkowo pykam w fife i call of deuty 2 multiplayer. Nie wiem co byście chcieli jeszcze o mnie wiedzieć jak coś to pytajcie

P.S. a tu link do fb
https://www.facebook.com/jakub.pedzik.5

Pozdrawiam

Offline

 

#4 2013-06-12 17:14:32

Matysiak

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-06-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Witam, mam na imie Mateusz (23 lata), w l2 gram przez kumpla ktory tez jest u nas w klanie ale jeszcze sie nie zarejestrował, pochodze z Przemyśla mieszkam w Ełku w Warmińsko-Mazurskim, gram w różne gry, WOT, MOAH, Battelfield, ale najczesciej WOT i L2 xD oczywiscie nie siedze tylko przed kompem w domu, w sezonie jak ladna pogoda to oczywiscie piłeczka i poleciał xD no i plaża wódka koks dziwki xD hehe JOKE Muzyke moge słuchać praktycznie każdą, jak coś wiecej chcecie wiedzieć piszcie xD

Elo Bambelo

Offline

 

#5 2013-06-28 02:12:48

DanteDevil

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-05-31
Posty: 6
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Oki doki czas coś napisać o sobie wkońcu jestem w tym klanie prawie od poczatku. Wiec nazywam sie tak samo jak lider klanu czyli Jakub, ma 19 lat a w Lineage gram od 1 gimnazjum oczywiscie z przerwami ;p Słucham metalu gram na gitarze i jezdze na rolkach. Z innych gier w które lubie zagrac sa to np. Left4Dead2, Killing Floor czy Resident Evil (filmy tez ogladałem, nawet te animowane xd) czyli podczas apokalipsy zombi ja i Ren was ocalimy!!! - wkoncu przydadza sie te godziny spedzone przed monitorem XD
A z skad nick Dante?? moja ulubiona postacia z gier jest Dante z Devil May Cry DMC 3 przeszedłem 3 razy, fest mi sie ta gra podoba no i oczywiscie anime z seri Devil May Cry tez kazdy odcinek ogadałem pare razy

Offline

 

#6 2013-06-28 07:47:26

 Avelan

Administrator

8978240
Call me!
Skąd: Racibórz
Zarejestrowany: 2013-05-29
Posty: 20
Punktów :   

Re: Coś o sobie

No w końcu się zjawił, nie myślcie sobie z Ren że tylko wy dalibyście rade coś zrobić jak by była apokalipsa zombi

Offline

 

#7 2013-06-28 19:05:11

Katsu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-06-28
Posty: 1
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Elo, mam na imię Emil. W lineage 2 gram od nie całych 2 tygodni. Wcześniej długi czas grałem w metina (na prywatnym serwerze Pandoramt2 moze ktoś zna).
Ale ta gra mi się znudziła więc znalazłem lineage. Mieszkam w Olsztynie, mam 19 lat, lubie dobre anime, słucham raczej rapu ale nie tylko, od października ide na studia więc do tego czasu bd tutaj maniaczył. Oprócz gier takze się ruszam. Nałogowo w miare pogody uprawiam windsurfing, jeżdze na rowerze tzw dual`u(pomiędzy górskim a BMX) kocham śnieg i wszelkie sporty z nim związane oraz z gier zespołowych kosza. To chyba wszystko czym moge się przedstawić, pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rksursus.pun.pl www.axspoleczni.pun.pl www.festeboyen.pun.pl www.naszinowlodz.pun.pl www.twojakomorka.pun.pl